För mer information om att bli Nära Dej handlare

Kontakta utesälj i ditt område:

Västra Norrland Björn Lindström 073 - 626 80 11 bjorn.lindstrom@menigo.se
Östra Norrland Michael Norberg 076 - 769 88 44

michael.norberg@menigo.se

Värmland/Närke/Dalsland/Dalarna/Bohuslän/Västergötland Jonas Lernebrant 073 - 962 02 14 jonas.lernebrant@menigo.se
Stockholm/ Gotland/ Mälardalen Pernilla Lagergren 070 - 470 02 66 pernilla.lagergren@menigo.se
Östergötland/Småland/Sörmland Micaela Cardenas 070-797 75 22

micaela.cardenas@menigo.se

Skåne/ Blekinge Tommie Jensen 070 - 518 71 15 Tommie.Jensen@menigo.se 
Utesäljchef Christoffer Granberg 08-722 12 79 christoffer.granberg@menigo.se

 

Maila till Nära Dej: naradej@menigo.se

Menigos växel: 08 - 722 14 00

Klicka här för att läsa mer om Menigo